План роботи РМО на 2015-2016 н.р.

Тематика засідань

І засідання
Дата проведення –  25.08.2015 року
Час проведення – 10.00 год.
Місце проведення – Корецька ЗШ І-ІІІ ст. № 3

План
Тема. Організація  життєдіяльності учнівського колективу в умовах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Мета: обговорити методичні рекомендації щодо організації виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2015-2016 н.р.; проаналізувати нормативно-правове забезпечення педагога-організатора в умовах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді; окреслити основні завдання та зміст діяльності педагога-організатора щодо реалізації основних положень Концепції; з’ясувати проблеми та труднощі в роботі  педагога-організатора в реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини; обговорити та визначити пріоритетні цілі реалізації ціннісного ставлення особистості до держави і суспільства та мистецтва; обговорити та затвердити план роботи РМО педагогів-організаторів на 2015-2016 н.р..

Теоретична частина

1.  Організація виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2015-2016 н.р.. Нормативно-правове забезпечення педагога-організатора в умовах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Літвинчук  О. С., методист РМК

2.  Основні завдання та зміст діяльності педагога-організатора щодо реалізації основних положень Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Консевич Л. В., керівник районного МО

3.  Проблеми та труднощі в роботі  педагога-організатора в реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини.
Данилюк Наталія Валеріївна (Новокорецька ЗШ І-ІІІ ст..)
Фесюк Наталія Володимирівна (Сапожинський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»)

Практична частина

1.  Обговорення та затвердження плану роботи РМО педагогів-організаторів на 2015-2016 н.р..
Консевич Л. В., керівник районного МО

2.  Обговорення та визначення пріоритетних цілей реалізації ціннісного ставлення особистості до держави і суспільства та мистецтва.
Учасники засідання

3.  Діагностування учасників засідання.
Літвинчук  О. С., методист РМК

4.  Виставка літератури і вручення сертифікатів, що засвідчують публікацію матеріалів на сайті «Методичний портал».


Різне
Поповнення сценаріями збірника «Сімейні посиденьки, або Усі ми родом з дитинства (з досвіду роботи загальноосвітніх навчальних закладів Корецького району щодо формування ціннісного ставлення особистості до сім’ї, родини, людей)».


ІІ засідання

Дата проведення –  12.01.2016 року
Час проведення – 10.00 год.
Місце проведення – Корецька ЗШ І-ІІІ ст. № 3
План
Тема. Організаційні та правові проблеми реалізації ціннісного ставлення особистості до мистецтва в умовах реалізації Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України.

Мета: проаналізувати роботу районного МО педагогів-організаторів за І семестр 2015-2016 н.р.;  з’ясувати особливості роботи педагога-організатора з учнівським колективом в реалізації ціннісного ставлення особистості до мистецтва; розглянути питання розроблення та впровадження інноваційних технологій у роботі з батьками в реалізації ціннісного ставлення особистості до мистецтва; обговорити стан розвитку в учнів активної мистецької позиції шляхом залучення їх до позакласної діяльності (індивідуальна робота, гуртки, факультативи); провести діагностування учасників засідання.

Теоретична частина
1.  Аналіз роботи районного МО педагогів-організаторів за І семестр 2015-2016 н.р.
Консевич  Л. В., керівник районного МО
2.  Особливості роботи педагога-організатора з учнівським колективом в реалізації ціннісного ставлення особистості до мистецтва.
Літвинчук  О. С., методист РМК

3.  Розроблення та впровадження інноваційних технологій у роботі з батьками в реалізації ціннісного ставлення особистості до мистецтва.
Харчук Оксана Петрівна (Черницька ЗШ І-ІІ ст..)

4.  Розвиток в учнів активної мистецької позиції шляхом залучення їх до позакласної діяльності (індивідуальна робота, гуртки, факультативи).
Сидорчук Вікторія Анатоліївна (Невірківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ»)

Практична частина 
1.  Захід мистецького напрямку. Фестиваль колядок та щедрівок або Вечорниці українські (2 команди – учні та педагоги-організатори).
Жирун Оксана Олександрівна (Корецька ЗШ І-ІІІ ст. № 3)
2.  Діагностування учасників засідання.
3.  Виставка літератури і вручення сертифікатів, що засвідчують публікацію матеріалів на сайті «Методичний портал».

ІІІ засідання

Дата проведення –  02.06.2016 року
Час проведення – 10.00 год.
Місце проведення – Корецька ЗШ І-ІІІ ст. № 1
Форма проведення – методичний фестиваль
План
Тема. Аналіз та підведення підсумків роботи РМО педагогів-організаторів. Підвищення рівня сформованості ключових життєвих компетенцій педагога-організатора як важлива умова забезпечення ефективності функціонування виховної системи навчального закладу. Творчий звіт (у формі методичного фестивалю).

Мета: проаналізувати та підвести підсумки роботи МО педагогів-організаторів за 2015-2016 н.р.; обговорити стан реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді; з’ясувати рівень сформованості ключових життєвих компетенцій педагога-організатора, мотивацію на самореалізацію, розвиток творчого потенціалу; обговорити питання єдності сім’ї та школи у формуванні ціннісних орієнтацій учнівської молоді; розглянути теоретико-методологічні засади моніторингового вивчення рівня вихованості особистості; окреслити особливості формування компетентності педагога-організатора в організації  дозвіллєвої ігрової діяльності в позаурочний час;  провести творчий звіт педагогів-організаторів; скласти попередній план роботи МО на наступний рік.

Теоретична частина
1.  Підсумки роботи районного МО педагогів-організаторів за 2015-2016 н.р.
Консевич Л. В., керівник районного МО
2.   Стан реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Літвинчук  О. С., методист РМК

3.  Єдність сім’ї та школи у формуванні ціннісних орієнтацій учнівської молоді.
Захленюк Марія Віталіївна (Морозівська ЗШ І-ІІІ ст.)
4.  Формування компетентності педагога-організатора в організації  дозвіллєвої ігрової діяльності в позаурочний час.
Фесюк Світлана Ігорівна (Іванівська ЗШ І-ІІ ст.)

Практична частина
1.  Сходинки успіху. Творчий звіт педагогів-організаторів.
Методичний фестиваль

2.  Теоретико-методологічні засади моніторингового вивчення рівня вихованості особистості.
Консевич Л. В., керівник районного МО

3.   Складання та обговорення попереднього плану роботи РМО педагогів-організаторів на 2016-2017 н.р.
4.  Вихідне діагностування.

5.  Виставка літератури і вручення сертифікатів, що засвідчують публікацію матеріалів на сайті «Методичний портал».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар