Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Молоді педагоги-організатори розпочинають свою діяльність

Переступаючи поріг школи, молодий спеціаліст сподівається реалізуватися у ній як фахівець. Професійне становлення особистості педагога – довготривалий процес. Саме молоді вчителі впроваджують у життя грандіозні плани. Їм властиві креативність, відсутність консерватизму, готовність до змін на краще. Від того, як пройдуть перші кроки вчителя-початківця, залежить стабільність педагогічних кадрів, їх якісний склад, результативність навчально-виховного процесу в школі.
З метою підтримки та здійснення науково-методичного супроводу діяльності молодих педагогів 20 вересня на базі Корецького НВК «Шкода І-ІІ ст. - Ліцей» відбулось засідання школи новопризначеного педагога-організатора з теми «Організація роботи молодого педагога-організатора на початку діяльності». Методист Корецького РМК Літвинчук Олег прокоментував нормативно-правові документи, які регулюють питання  життєдіяльності дитячих об’єднань та педагогічного супроводу органів учнівського самоврядування. У ході роботи було обговорено посадові обов’язки педагога-організатора, правила ведення робочої папки, окреслено основні види планування та з’ясовано особливості організації самоосвітньої діяльності. У ході ділової гри, яку провела керівник школи новопризначеного педагога-організатора Ірина Миколайчук, учасники змоделювали форми роботи для реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини, Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України.
Для кращого вивчення запитів новопризначених педагогів було проведено діагностичне анкетування, дані якого будуть використані для планування подальшої роботи. 
Дружня і згуртована робота у рамках школи  новопризначеного педагога-організатора пробуджує у  молодих вчителів інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів, отримати визнання в учнівському та вчительському колективах. І надалі головними завданнями програмних заходів роботи з новопризначеними педагогами-організаторами залишаються: орієнтація на неперервну самоосвіту, моральна підтримка, допомога в засвоєнні практичних навичок та вмінь, залучення до активної методичної роботи.  
Людмила Консевич,
керівник районного МО

Немає коментарів:

Дописати коментар