Загальна кількість переглядів сторінки

неділя, 11 грудня 2016 р.

Засідання районної творчої групи педагогів-організаторів

З метою забезпечення якості інновацій шляхом спільного пошуку, відпрацювання і впровадження кращих традиційних і нових взірців педагогічної діяльності, взаємного перспективного спілкування та обміну досвідом у цьому навчальному році продовжила свою роботу районна творча група педагогів-організаторів. Минулого навчального року було розроблено та видано два збірники матеріалів засідань, вони були опубліковані на web-ресурсі «Методичний портал», а також було створено «Блог районного методичного об’єднання педагогів-організаторів Корецького району».
7 грудня, на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ст. № 1, проведено перше засідання районної творчої групи педагогів-організаторів, інструктивно-методичний супровід якого здійснював Олег Літвинчук, методист Корецького РМК. Коло питань, розглянутих на засіданні, охоплювали актуальні питання наукової організації праці педагога-організатора.
Цього дня педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи, поділитися власними стратегіями досягнення успіху. Про зміст на сутність поняття наукової організації праці, а також шляхи раціонального режиму дня педагога-організатора розповів Олег Літвинчук, методист КРМК. Керівник творчої групи Вікторія Сидорчук ознайомила присутніх з технікою оптимізації особистої праці педагога-організатора. Досвідом роботи з удосконалення умов праці поділились педагог-організатор Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія» Людмила Консевич та Дячук-Лісовська Людмила, заступник директора з навчально-виховної роботи Користівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ».
У практичні частині засідання Оксана Редька, педагог-організатор Копитівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», та Оксана Семенюк, педагог-організатор Морозівської ЗШ І-ІІІ ст., проаналізували методику визначення й оцінки ефективності організації праці та її зв'язок з розвитком творчості педагога-організатора.
Засідання районної творчої групи педагогів-організаторів є дієвим чинником, що забезпечує процес цілеспрямованого безперервного вдосконалення професійних знань, умінь та навичок педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району, а також є необхідною умовою їх ефективної роботи в сучасних умовах.

Немає коментарів:

Дописати коментар