Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 13 червня 2018 р.

Підведено підсумки роботи РМО педагогів-організаторів
Згідно плану роботи районного методичного об’єднання педагогів-організаторів було проведено підсумкове засідання з теми «Аналіз та підведення підсумків роботи РМО педагогів-організаторів. Майстерність педагога-організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи з учнями».
У ході роботи Людмила Консевич, керівник районного МО,  проаналізувала та підвела підсумки роботи РМО педагогів-організаторів за 2017-2018 н.р.. Методист Корецького РМК  Олег Літвинчук ознайомив присутніх з питанням упровадження інноваційних технологій в професійну діяльність педагога-організатора. Ганна Захарчук, педагог-організатор Устянської ЗШ І-ІІІ ст., розкрила важливість явища кваліметрії - напрямку педагогічних досліджень, головним змістом якого є вимірювання та оцінка педагогічних параметрів і характеристик.  
У ході практичної частини поговорили про майбутню сертифікацію вчителів, з’ясували сутність і сферу застосування SWOT-аналізу – аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища організації, а за допомогою асоціативного куща учасники засідання з’ясували, хто такий педагог-організатор і якими професійними компетентностями він повинен володіти.
Зацікавленість присутніх була високою, оскільки питання, що обговорювалися, є важливими і невід'ємними елементами освітнього процесу.

Людмила Консевич,
керівник районного МО педагогів-організаторів

Немає коментарів:

Дописати коментар