Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 13 вересня 2016 р.

Виховники стартували у новий навчальний рік

Уже традиційно у серпні відбуваються педагогічні форуми, на яких аналізують роботу освітньої галузі за минулий навчальний рік і визначають подальші завдання. Відповідно до плану роботи КУ «Корецький районний методичний кабінет» 29 серпня 2016 року відбулось секційне засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів. Участь у ньому взяли 27 педагогів-організаторів шкіл району.
Олег Літвинчук, методист Корецького РМК, розповів про особливості організації виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016-2017 н.р., пошук та забезпечення нових підходів до формування в школярів ціннісного ставлення особистості до себе. Учасники засідання обговорили Концепцію нової української школи та ознайомились з тематикою першого уроку в 2016-2017 н. р..
У ході засідання заслухано доповідь керівника методичного об’єднання Людмили Консевич «Підсумки роботи РМО за 2015-2016 н.р.». Розглянуто питання ролі педагога-організатора в демократизації шкільного середовища (Гузик Галина, педагог-організатор Старокорецької ЗШ І-ІІ ст.), окреслено шляхи впровадження сучасних виховних та здоров’язберігаючих технологій в практику роботи організаторів виховного процесу (Любечко Оксана, педагог-організатор Стовпинського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ»).
У ході практичної частини учасники засідання визначили пріоритетні цілі реалізації ціннісного ставлення особистості до себе, а також обговорили та затвердили план роботи РМО педагогів-організаторів на 2016-2017 н.р
Враховуючи актуальність піднятих та розглянутих питань, засідання районного методичного об’єднання  педагогів-організаторів підготувало рекомендації.Немає коментарів:

Дописати коментар